jakie sa strony internetowe do robienia zdjec

jakie sa strony internetowe do robienia zdjec

Oszczędzanie pieniędzy Kuchnia Wskazówka-Turn That Old zamrażarka skrzyniowa Do lodówce wysokiej wydajności

Wiem, że to żałosne, że w wieku niemal 60 lat, wiem prawie nic o elektryczności. Ja wiem, że świetlówki kompaktowe zużywają mniej niż żarówki, świetlówki kompaktowe są jednak nie piknik ekologiczny. Więc zmieniliśmy się większość żarówek wokół Taylor Springs, Nowy Meksyk.

Wiem też o phantom elektrycznej, moc, której używasz, nawet gdy rzeczy, takie jak telewizor, są „off”. Tak, bo ja piszę o tym, po prostu wstał i obszedł zamykania listwy zasilające, a UPS telewizor jest podłączony do sieci i napowietrznej wentylatora i kabel zasilający do wewnątrz radia satelitarnego. Żadne z tych urządzeń jest w użyciu w ciągu dnia, kiedy jestem w domu sama, więc dlaczego mieliby być pociągnięcie sok.

jakie sa strony internetowe do robienia zdjec

Ale jedno urządzenie to przez cały czas, który działa, kiedy chce i jest największym Gobbler energii i najmniej efektywny wszystkim jest – lodówkę. Mamy starą CROSLEY, który poprzedza ocen Energy Star. Nie ma kill-a-Watt licznik (dostępny za 25 $ wszędzie), więc nie wiem dokładnie, ile energii elektrycznej używamy, ale jestem pewien, że to ponad 100 $ na rok, może znacznie powyżej, i to jest głupie.

Ja od dawna wiadomo, że lodówki, zgodne z projektem, nie działają dobrze. Robisz zimno poprzez usunięcie ciepła z zastosowaniem sprężarek i silników i cewki i fanów, a następnie odpowietrzyć ciepło do kuchni, która w lecie pomaga kopa w wypożyczalnia samochodów warszawa A / C. I za każdym razem po otwarciu chłodziarki lub zamrażarki drzwi zrzucić całe zimne powietrze z urządzenia, zmuszając go uruchomić ponownie. Szalony.

Czytałem o przekształcenie zamrażarka skrzyniowa najwyższej otwarcia do użytku w lodówce. Robią sens: są lepiej izolowane niż zwykłe lodówki stand-up, a ponieważ otwarte od góry, zimne pozostaje wewnątrz, a nie ucieka na podłogę.
Artykuł napisany przez: